Aktualności

KOLONIA W GRZYBOWIE 2017

Szkoła VICTORIA CENTER zaprasza
na Letnią Kolonię Językową w Grzybowie
25.06 – 07.07.2017


MIEJSCE:
Grzybowo – wieś letniskowa we wschodniej części Wybrzeża Trzebiatowskiego nad Morzem Bałtyckim.

grzybowo plaza.jpg

WIEK UCZESTNIKÓW: I. 6-11 lat II. 12-17 lat

ZAKWATEROWANIE:
Willa OPAL - pensjonat znajduje się 250 metrów od pięknej, piaszczystej plaży i morza, niedaleko nadmorskiego lasu sosnowego. W okolicach znajdują się liczne trasy spacerowe oraz ścieżki rowerowe, będące świetną atrakcją dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Duża, ogrodzona posesja daje możliwość spędzania czasu na grze w kosza, grillowaniu bądź zabawach w basenie.

grzybowo willa.jpg

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Do dyspozycji dzieci: basen, boisko, sala zabaw, sala dydaktyczna, plac zabaw.

WYŻYWIENIE:
4 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

CENA OBEJMUJE:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, transport autokarem (przejazd nocą), opiekę: wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz właścicieli Victoria Center, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW, realizację programu pobytu.

W PROGRAMIE:

- Muzeum Oręża Polskiego - to wystawa stała oraz ekspozycja plenerowa sprzętu ciężkiego. Stała ekspozycja ułożona chronologicznie, przedstawia bogatą kolekcję dokumentującą historię polskiej wojskowości od okresu średniowiecza do współczesności.

Muzeum posiada najbogatszy w Polsce zbiór związany z uzbrojeniem, wyposażeniem i mundurami żołnierzy polskich z okresu I i II wojny światowej oraz unikatową kolekcję mundurów oddziałów paramilitarnych.

grzybowo muzeum.jpg

- Kołobrzeski Skansen Morski to ekspozycja plenerowa znajdująca się w Porcie Rybackim. Jest unikatową w skali kraju plenerową ekspozycją wyslipowanych okrętów wojennych oraz towarzyszących im zabytków techniki morskiej. Największą atrakcją skansenu są dwa okręty posadowione na nabrzeżu: okręt patrolowy 912 ORP Fala i kuter rakietowy 205 ORP Władysławowo. Zwiedzający mają możliwość wejścia nie tylko na pokłady, ale i do wnętrz okrętów. Dla pasjonatów techniki morskiej prawdziwą gratką jest obejrzenie maszynowni, pomieszczeń załogi, messy oficerskiej, stanowisk dowodzenia.

grzybowo skansen.jpg

- Miasto myszy -  to niesamowite miejsce pulsujące energią ok. 500 małych myszek, ukryte w podziemiach dawnego Kapitanatu Portu Morskiego zlokalizowane w Porcie Pasażerskim (ok. 50 m od kołobrzeskiej latarni). Wnętrze odwzorowuje mysią norę porośniętą zieloną trawą i korytarze z oryginalnymi rurami w fluorescencyjnych barwach przypominającymi ciągi kanalizacyjne, jakie znajdują się pod każdym miastem.

grzybowo myszy.jpg

- Rejs statkiem pirackim „PIRAT” stylizowany dwupokładowy, dwumasztowy żaglowiec, zbudowany w 1997 roku, uprawiający żeglugę całoroczną z nabrzeża pasażerskiego przy latarni morskiej w porcie Kołobrzeg.
- Zwiedzanie latarni morskiej w Kołobrzegu

grzybowo latarnia.jpg

- Warsztaty językowe – Angielski na wesoło
- Korzystanie z basenu, ognisko z pieczeniem kiełbasek, warsztaty taneczne, dyskoteki z DJ, wycieczki piesze, spacery nadmorskie i oglądanie zachodów słońca, udział w imprezach organizowanych na miejscu, konkursy z nagrodami, bitwa balonowa, Neptuliada, plażowanie, kąpiele w morzu pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku, gry terenowe, zabawy sportowe i integracyjne.

INFORMACJE DODATKOWE:
Pierwszym świadczeniem jest śniadanie w dniu przyjazdu (26.06.2017), ostatnim - kolacja w dniu wyjazdu (06.07.2017) + suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena: 1690,00 PLN Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji w biurze Szkoły Victoria Center lub pod nr tel. 508 355 493, 501-227-393.
Zobacz także na: www.vcps.pl, www.victoriacenter.pl
#
Działamy pod patronatem
Szkoły Języków Obcych
Nasi partnerzy