Aktualności

Korepetycje i zajęcia on-line
Akademia wiedzy i umiejętności Victoria Center zaprasza na korepetycje i zajęcia dodatkowe on-line.
Zagraniczne obozy językowe
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zagranicznych obozów językowych w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech.
Wakacje z VICTORIA CENTER 2017
Oferta wakacyjnych zajęć edukacyjnych organizowanych przez Szkołę Języków Obcych VICTORIA CENTER „W Polskę idziemy!” Każdy turnus zorganizowany jest wokół tematu przewodniego z licznymi zajęciami sportowymi i rekreacyjnymi na świeżym powietrzu. Dzieci będą uczestniczyć w rozmaitych warsztatach artystycznych, ruchowych, tanecznych i muzycznych.
KOLONIA W GRZYBOWIE 2017
Szkoła VICTORIA CENTER zaprasza na Letnią Kolonię Językową w Grzybowie (25.06 – 07.07.2017). Grzybowo – wieś letniskowa we wschodniej części Wybrzeża Trzebiatowskiego nad Morzem Bałtyckim.
Matematyka wiosną
Za oknem wiosna, a u nas zajęcia młodych matematyków w pełni. Uczniowie podziwiają i opisują własności brył. Grają w statki i poznają tajniki odczytywania i zapisywania położenia punktów w układzie współrzędnych.
Witamy!
Witamy na stronie Akademii Wiedzy i Umiejętności Victoria Center. Placówka Akademia Wiedzy i Umiejętności powstała w 2015 r. na potrzeby uczących się, dla których bardzo dobre wykształcenie jest podstawą do satysfakcjonującego funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości.
#
Działamy pod patronatem
Szkoły Języków Obcych
Nasi partnerzy